Grupa marketingowa Scorise

Scorise jest grupą przedsięwzięć zorganizowanych w branżach marketingowej, technologicznej, finansowej i doradztwa prawnego. Nazwa Scorise pochodzi od dwóch słów - score & rise - co oznacza wzrost wyników. Wszelkie usługi, które świadczymy, mają za zadanie stymulować ciągłą poprawę rezultatów firm.

Agencja kreatywna i marketingowa

W przypadku agencji kreatywnej Scorise taki dynamiczny rozwój jest możliwy dzięki optymalizacji procesów marketingowych - sprawdzamy wyniki poszczególnych działań i odcinamy te, które sprawdzają się najmniej. Dzięki temu dostarczane usługi marketingowe są silne i efektywne. Agencja zajmuje się projektowaniem stron i sklepów internetowych, a także ich pozycjonowaniem w wyszukiwarkach. Realizuje zlecenia z zakresu public relations i kontaktu z dziennikarzami, co owocuje publikacjami w portalach internetowych i czasopismach. Ponadto firma dostarcza usługę marketingu społecznościowego w social-media - pomaga w prowadzeniu fanpages oraz organizacji konkursów na Facebooku. Jeszcze jednym obszarem działalności Scorise jest programowanie aplikacji internetowych i mobilnych.

Zobacz stronę: www.scorise.com

Finansowanie start-upów z funduszy venture capital i aniołów biznesu

Scorise Capital organizuje dostęp do finansowania przedsiębiorstw z funduszy venture capital, private equity i aniołów biznesu. Specjaliści z SC pomagają też w doradztwie transakcyjnym oraz fuzjach i przejęciach przedsiębiorstw.

Zobacz stronę: capital.scorise.com

Rejestracja w GIODO i klauzule niedozwolone

Securise to projekt z branży prawniczej, mianowicie dostarcza ochronę prawną właścicielom sklepów internetowych. Zespół specjalistów zajmuje się weryfikacją regulaminów w e-commerce pod kątem obecności w nich klauzul abuzywnych, czyli niedozwolonych z punktu widzenia UOKIK. Ponadto dzięki usługom świadczonym przez tę firmę dokonasz rejestracji w GIODO posiadanych zbiorów danych osobowych. Zapraszamy do współpracy.

Zobacz stronę: www.securise.pl

Rejestracja (zastrzeżenie) znaku towarowego

Scorise Brandlex to projekt z obszaru ochrony prawnej własności marki. Abyś tylko Ty mógł korzystać z nazwy swojej firmy i konkurencja nie mogła swojej marki nazwać tak samo, należy dokonać rejestracji znaku towarowego w urzędzie patentowym. Możesz zastrzec znak na terenie Polski lub zagranicy, np. OHIM pozwoli Ci na zabezpieczenie marki na terenie całej Europy. Siłą projektu Brandlex są ludzie, którzy poza zgłoszeniem do UPRP dostarczą Ci informacji, jak wykorzystać zarejestrowany znak towarowy na gruncie prawnym i finansowym. Uzyskasz dzięki temu korzyści, które spowodują istotne oszczędności w Twojej firmie.

Zobacz stronę: brandlex.scorise.com

Szkolenia biznesowe dla firm (Warszawa)

W każdej organizacji, która pragnie się rozwijać, potrzebna jest wiedza oraz system doskonalenia pracujących w niej ludzi. To dzięki niemu firmy stają się bardziej konkurencyjne i lepiej zaspokajają potrzeby swoich klientów. Menedżerowie, handlowcy, negocjatorzy i inne osoby dzięki gruntownemu przeszkoleniu efektywniej wykorzystują czas, skuteczniej osiągają cele, lepiej porozumiewają się z ludźmi. Sukces PRO dostarcza szkolenia biznesowe dla firm, organizuje praktyczne interaktywne kursy stacjonarne i warsztaty dotyczące zarządzania czasem, przedsiębiorstwem, marketingiem. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie, natomiast obsługujemy klientów z różnych miast Polski.

Zobacz stronę: www.sukcespro.pl

Strategia w biznesie, portal biznesowy Mentora.pl

Redakcja portalu gospodarczego Mentora.pl pisze o biznesie i dla biznesu. Zapraszamy do grona czytelników - założycieli start-upów, właścicieli firm, menedżerów i prefesjonalnych handlowców. W portalu Mentora.pl znajdziesz artykuły nt. efektywnego zarządzania sobą w czasie, marketingu i technik oraz strategii promocyjnych, najbliższych wydarzeń, konferencji i szkoleń biznesowych, metod zarządzania pracownikami i organizacją, sprawnej sprzedaży i taktyk negocjacyjnych.

Zobacz stronę: www.mentora.pl

Portal popularnonaukowy KnowMore.pl

KnowMore.pl stanowi nasz portal popularnonaukowy odwiedzany przez ludzi ambitnych spragnionych wiedzy o otaczającym nas świecie, kreujący styl życia, poruszający tematy ekologii, nauki oraz zagadnień społecznych. Znajdziesz w nim także ciekawostki i nowinki technologiczne, a także porady, jak uczyć się szybciej i efektywniej. Poznasz sposoby na to, by lepiej czuć się we własnej skórze, cieszyć się lepszym zdrowiem i urodą. Zapraszamy do grona Czytelników i Reklamodawców.

Zobacz stronę: www.knowmore.pl