Scoriser Mailer. Wielokrotny autoresponder i newsletter

Jak zwiększyć dochody firmy i zautomatyzować pracochłonne procesy wykorzystując wielokrotny autoresponder?

e-mail marketing

Być może posiadasz własną stronę internetową, prowadzisz e-biznes czy w jakikolwiek inny sposób wykorzystujesz elektroniczny kanał dotarcia do klientów. Zastanawiasz się pewnie, jak czerpać znacznie większe korzyści z działań on-line.

Serwis WWW nie buduje relacji. Zaledwie część osób wchodzących na stronę internetową firmy przeczyta jej ofertę. Zaledwie odsetek zdecyduje się na zakup. Wielu potencjalnych klientów wychodzi z Twojej witryny, by o niej zapomnieć i nigdy na nią nie wrócić. Ponieważ jeszcze nie przekonali się do oferty, nie mają w danym momencie czasu, nie znają Ciebie i Twojej firmy.

A gdyby tak zatrzymać człowieka na dłużej? Pokazać mu, "zobacz, jak zostawisz nam kontakt do Siebie, to podeślemy Ci ciekawe materiały dotyczące Twojej branży".

I co dalej? Zgodnie z obietnicą wysyłasz za pomocą wielokrotnego autorespondera wartościowe treści do potencjalnego klienta. Niech rozwiązują jego problemy. Niech ukazują możliwości i budują relację między Wami. A kontakt istnieje wtedy, gdy obie strony do siebie piszą.

Zachęcaj go do odpowiedzi. Wtedy zaczyna się SPRZEDAŻ. Kiedy mamy do wyboru kilka podobnych produktów o jednakowej cenie, to kupimy od tego sprzedawcy, którego lepiej znamy. Dlatego Twoje osobiste relacje z klientem są tak bardzo ważne.

Dbaj o nie. Znam sposób, by część z tych działań zautomatyzować. Powiem Ci, jak automatycznie przyjmować zapisy na e-biuletyn, jak ustawić serię wiadomości wysyłanych do subskrybenta. W każdej chwili możesz poinformować go o zmianach w Swojej firmie. Przesłać życzenia urodzinowe. Podzielić się częścią know-how.

A niby po cóż to robić? Aby zdobyć zaufanie. By stworzyć wokół siebie profesjonalny wizerunek i zbudować markę.

Oprogramowanie wielokrotnego autorespondera i newslettera Scorise Mailer pomaga w profesjonalnej obsłudze e-mailingowej firm. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się, w jaki sposób wykorzystać możliwości tego kanału komunikacji i zastosować go w Twojej firmie. Wypełnij kilka pól w formularzu po prawej.

Funkcjonalności systemu Scorise Mailer:

 
Przejrzysta nawigacja: Poruszaj się po panelu szybko i wygodnie oraz wykorzystaj siłę prostoty.
 
Wielokrotny autoresponder: Twórz kolejkę wiadomości i decyduj, ile dni od rejestracji mają być one wysyłane.
Użytkownicy: Pozwól subskrybentom rejestrować się w portalu i uzyskać dostęp do określonych materiałów.
 
Edytor wizualny: Wykorzystaj formatowanie tekstu w e-mailach i twórz przyjemne dla oka wiadomości.
 
Wiele list e-mailowych: Obsługuj z jednego konta wiele kampanii oraz newsletterów.
 
Wysyłka do wszystkich: Wysyłaj wiadomości do wszystkich subskrybentów naraz.
 
Newslettery: Twórz jednorazowe e-mailingi i wysyłaj je do subskrybentów.
 
E-learning: Stwórz witrynę, do której będą mieli dostęp tylko zarejestrowani użytkownicy.

Dlaczego autoresponder od Scorise?

1

Codzienne kopie zapasowe: nasz system tworzy codziennie kopie zapasowe plików i bazy danych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zareagować nawet w przypadku, gdyby Klient niechcący usunął istotne dla niego informacje.

2

Posiadamy autonomiczny serwer: wynajmujemy maszynę serwerową dedykowaną przeznaczoną tylko na nasz własny użytek od zagranicznej jednej z największych firm hostingowych świata (OHV). Nad serwerem czuwa administrator 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

3

Intuicyjny panel obsługi: gdy pierwszy raz przedstawiliśmy to oprogramowanie naszym Klientom, okrzyknęli je jako genialne ze względu na swoją prostotę obsługi i niezwykłe możliwości. Poszczególne elementy systemu w kilka sekund można włączać lub wyłączać, jeśli nie mają być potrzebne.

4

Regularne aktualizacje: system Scorise Mailer stale się rozwija. Instalujemy na naszym serwerze kolejne aktualizacje zapewniając tym samym stabilność i bezpieczeństwo platformy.

5

Pomoc techniczna: przy systemie pracują sprawdzeni informatycy opiekujący się platformą i odpowiadający na zapytania Klientów. Najważniejsze informacje zamieszczamy w specjalnym dziale dostępnym dla Użytkowników.

6

Wdrożenia specjalne: jeśli jesteś niestandardowym Klientem, który potrzebuje systemu szczególnie dostosowanego do własnej działalności, to nasi programiści zmodyfikują platformę internetową zgodnie z Twoimi życzeniami oraz specyfiką branży.

7

Błyskawiczna instalacja: korzystamy ze specjalnego systemu informatycznego pozwalającego wdrożyć platformę Scorise Mailer w ciągu kilku krótkich chwil, po czym przekazać Klientowi wszelkie dane dostępowe. Wiemy, że w biznesie liczy się szybkość.

8

Jak to wygląda: już teraz kliknij w link i zobacz, jak platforma Scorise Mailer wygląda od środka. Sprawdź, przetestuj i podziel się z nami wrażeniami. Nikt nie lubi kupować kota w worku!

Oprogramowanie newslettera i wielokrotnego autorespondera

Udostępnienie zaawansowanego narzędzia do wysyłania newsletterów, mailingu, itp. Zawiera wszelkie istotne funkcjonalności dla mass-mailingu, w tym:

 • tworzenie maili wizualnych w prostym, wygodnym edytorze (tzw. HTML),
 • wysyłanie e-maili w czasie teraźniejszym oraz automatyczna wysyłka w zaplanowanym, przyszłym terminie,
 • wielokrotny autoresponder, który pozwala na automatyczne wysyłanie subskrybentowi kolejkę wiadomości,
 • wykorzystywanie szablonów i stopek (sygnaturek) w wiadomościach,
 • statystyki wysłanych i otwartych wiadomości, śledzenie kliknięć linków, co daje informację o skuteczności mailingu,
 • wysyłanie SMSów (w powiązaniu z zewnętrzną, dodatkowo płatną bramką SMS),
 • rejestrowanie subskrybentów z formularza newslettera ze strony internetowej,
 • importowanie i eksportowanie subskrybentów z plików CSV (np. Excela),
 • wymagane prawnie potwierdzanie zapisu poprzez kliknięcie w link aktywacyjny przesłany e-mailem,
 • dowolne ustalanie komunikatów po zapisie, potwierdzeniu subskrypcji, rezygnacji z newslettera etc.,
 • możliwość zbierania dowolnych pól tekstowych w formularzu, np. imię i nazwisko, telefon, produkt, „czy jest klientem” (tak/nie) etc.,
 • wymaganie akceptacji polityki prywatności,
 • testowanie wiadomości, np. możliwa jest wysyłka kilku wiadomości do losowej części użytkowników bazy tak, aby każdy otrzymał e-mail o innym tytule, zdjęciu lub treści maila, by porównać ich skuteczność,
 • pełna personalizacja wiadomości (np. wysyłanie e-maili zaczynających się od: „Szanowny Panie Michale” lub „Szanowna Pani Anno”); system rozpoznaje płeć użytkownika i odmienia imiona, a także daje możliwość przygotowania odmian wyrazów wedle płci,
 • i inne funkcjonalności.

Jak wygląda Scorise Mailer?

Kliknij, by zobaczyć: Listy e-mailowe, Wiadomości autorespondera, Wiadomości newslettera, Newsletter wysyłany do wszystkich subskrybentów, Subskrybenci, Status wysyłki, Ustawienia stopki, Ustawienia nadawcy, Ustawienia formularza.