Scoriser Project - Skuteczne zarządzanie projektami

Czyli... jak już nigdy nie dopuścić do utraty ważnych informacji oraz szybciej i efektywniej komunikować się ze współpracownikami?

To narzędzie - intranet - pozwoli Ci skutecznie zarządzać zespołem ludzi, przygotowywać dla nich zadania oraz gromadzić niezbędne dane do dalszego funkcjonowania Twojego biznesu. Scorise Project System został zbudowany na bazie oprogramowania Open Atrium opartego o technologię Drupal 6.

Funkcjonalności Scorise Project:

 
Blog: Dziel się ze Swoimi ludźmi pomysłami oraz otrzymuj powiadomienia na e-mail o nowych wpisach.
 
Skoroszyt: Zarządzaj skutecznie i wygodnie informacjami, by tylko powołane osoby miały do nich dostęp.
 
Kalendarz: Twórz kalendarze i oznaczaj na nich najważniejsze wydarzenia, terminy i kamienie milowe.
 
Zadania: Twórz i deleguj zadania oraz pilnuj na bieżąco stopnia ich realizacji.
 
Kokpit: Przeglądaj w jednym miejscu informacje z kilku grup i przedsięwzięć.
 
Grupy: Twórz zespoły i dawaj im dostęp tylko do informacji dla nich najważniejszych oraz informuj na bieżąco.
 
Użytkownicy: Dodawaj szybko i wygodnie użytkowników platformy oraz dołączaj ich do właściwych grup.
 
Komunikator: Rozmawiaj i komunikuj się ze współpracownikami za pomocą błyskawicznego czatu.

Zapytaj nas o to, co dla Ciebie jest najważniejsze podczas wdrażania metodycznego systemu zarządzania projektami. Wypełnij formularz po prawej stronie lub przejdź do zakładki kontakt.

Dlaczego Scorise Project?

1

Codzienne kopie zapasowe: nasz system tworzy codziennie kopie zapasowe plików i bazy danych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zareagować nawet w przypadku, gdyby Klient niechcący usunął istotne dla niego informacje.

2

Wszelkie dane są zachowywane: wprowadzenie każdej zmiany treści w treści - blogu, kalendarzu, zadaniu czy notatniku - zostaje zapamiętane przez system przez dowolnie długi czas. Dzięki temu rozwiązaniu łatwo powrócić do dowolnej wersji projektu.

3

Posiadamy autonomiczny serwer: wynajmujemy maszynę serwerową dedykowaną przeznaczoną tylko na nasz własny użytek od zagranicznej jednej z największych firm hostingowych świata (OHV). Nad serwerem czuwa administrator 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

4

Intuicyjny panel obsługi: gdy pierwszy raz przedstawiliśmy to oprogramowanie naszym Klientom, okrzyknęli je jako genialne ze względu na swoją prostotę obsługi i niezwykłe możliwości. Poszczególne elementy systemu w kilka sekund można włączać lub wyłączać, jeśli nie mają być potrzebne.

5

Regularne aktualizacje: system Open Atrium stale się rozwija. Instalujemy na naszym serwerze kolejne aktualizacje zapewniając tym samym stabilność i bezpieczeństwo platformy.

6

Pomoc techniczna: przy systemie pracują sprawdzeni informatycy opiekujący się platformą i odpowiadający na zapytania Klientów. Najważniejsze informacje zamieszczamy w specjalnym dziale dostępnym dla Użytkowników.

7

Wdrożenia specjalne: jeśli jesteś niestandardowym Klientem, który potrzebuje systemu szczególnie dostosowanego do własnej działalności, to nasi programiści zmodyfikują platformę internetową zgodnie z Twoimi życzeniami oraz specyfiką branży.

8

Błyskawiczna instalacja: korzystamy ze specjalnego systemu informatycznego pozwalającego wdrożyć platformę Open Atrium w ciągu kilku krótkich chwil, po czym przekazać Klientowi wszelkie dane dostępowe. Wiemy, że w biznesie liczy się szybkość.

9

Wersja demonstracyjna: już teraz kliknij w link po lewej, zaloguj się i zobacz, jak platforma Scorise Project wygląda od środka. Sprawdź, przetestuj i podziel się z nami wrażeniami. Nikt nie lubi kupować kota w worku!

Zapytaj nas o to, co dla Ciebie jest najważniejsze podczas wdrażania metodycznego systemu zarządzania projektami. Wypełnij formularz po prawej stronie lub przejdź do zakładki kontakt.

Zobacz wersję demonstracyjną

Scorise Project: Jak to wygląda od wewnątrz?

Open Atrium: Introduction for Site Administrators

Zapytaj nas o to, co dla Ciebie jest najważniejsze podczas wdrażania metodycznego systemu zarządzania projektami. Wypełnij formularz po prawej stronie lub przejdź do zakładki kontakt.